Wynajem samochodu Batumi

Odkryj wyjątkową Gruzję samochodem z naszego parku.
Napisz do nasTelegram
WhatsApp

Popularne samochody

Wybierz swój samochód na niezapomnianą podróż
Telephone:
E-mail:
contact@geodrive.info

Address:

Jesteśmy zawsze dla Ciebie

Opinie naszych klientów

Danil Savilov
Bardzo mi się podobało. Świetna obsługa. Zabrali samochód na 4 dni, pojechali do Kachetii i Mcchety. Auto dostarczone na czas, czyste i w doskonałym stanie. Samochód był zadowolony. Ceny wynajmu mile zaskoczyły.
Osobno chcę podkreślić i podziękować pracownikowi Denisowi. Odpowiedziałem na wszystkie pytania i wszystko poprawnie wyjaśniłem. Kompetentny specjalista i prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Pozostaliśmy w kontakcie przez wszystkie dni wynajmu
Następnym razem na pewno zwrócimy się jeszcze raz. Polecam wszystkim. Dziękuję bardzo!!!
Egor Grigoriev
Świetna firma, wybrała samochód na stronie, została złomowana w votsap, uzgodniła czas, przyjechała 5 minut i otrzymała kluczyki do samochodu . Świetny menedżer, wszystko pokazał, wyjaśnił, powiedział. Samochód czysty, zadbany. Nie było problemów z oddaniem samochodu. Następnym razem Ta firma będzie miała pierwszeństwo przy wyborze samochodu
Sindycat Sindycat
Przyjechaliśmy z grupą przyjaciół w świąteczny tydzień w Tbilisi, co oznacza, że nic nie działa w mieście. I tylko GEOdrive szybko odpowiedział na zapytanie, dał nam kilka samochodów do wyboru. Wzięliśmy Subaru Forester, jesteśmy zadowoleni z samochodu, przejechaliśmy nim przez całą Gruzję do Batumi iz powrotem. Ceny są bardzo odpowiednie. Personel jest przyjazny i zorientowany na klienta, elastyczny. Jako bonus otrzymaliśmy kartę SIM w biurze z nieograniczonym Internetem na czas podróży. Polecam pod każdym względem!
George Bagaturia
Jestem bardzo zadowolony, że wziąłem samochód w tej firmie. Dla mnie najważniejsze jest to, że jest to solidna firma, która naprawdę zapewni usługi odpowiednie w reklamie. Muszę powiedzieć, że w pełni odpowiadały moim wyobrażeniom. Przyjechałem na 10 dni z Petersburga. potrzebowałem samochodu, aby pojechać do wielu moich krewnych w Tbilisi, a następnie kupić hydraulikę i powiązane produkty do naprawy domu moich rodziców. mogę powiedzieć, że Ford Fiesta spełnił wszystkie moje oczekiwania. nigdy nie zawiodłem. Planowałem, że dam sobie radę w 3-4 dni, ale nie wyszło. Bez problemu przedłużyłem o kolejne 4 dni, zrealizowałem wszystkie zaplanowane Podróże. Polecam tę firmę wszystkim, którzy chcą zachować nerwy i cieszyć się podróżami po Tbilisi w spokoju.
Sviatoslav Antonov
Wynająłem Mini Coopera, dzięki. czysty jak nowy jest Bluetooth. Trochę wydawało się, że pracownicy wypożyczalni bardzo dokładnie wszystko sprawdzają, to ok, ale na wycieczki terenowe wziąłbym samochód od kogoś prostszego. A żeby spotkać Panią w białych tenisówkach idealnie nadaje się👍
Maksim Shcheglov
Wynająłem samochód na sześć dni. Samochód został wydany czysty, w pełni przygotowany. Stan auta bardzo dobry. Zrobili też zniżkę.
Ale co najważniejsze, to postawa pracowników! Pomogliśmy z płatnym parkingiem, wszelkie porady dotyczące samochodów, zawsze w kontakcie. Dziękuję bardzo!
Sergey Kuznetsov
Doskonała usługa wynajmu samochodów. Wspaniali ludzie. Odpowiadaj na wiadomości w ciągu minuty. Wcześniej przesłano projekt umowy do wglądu i dyskusji. Samochód został zabrany pod adres w uzgodnionym czasie, opowiedzieli ważne punkty dotyczące samochodu, umowy i lokalnych przepisów ruchu drogowego, sfilmowali stan samochodu. Odbiór samochodu trwał dosłownie kilka minut. Wszystko mi się podobało, polecam
Alexey Siparov
Zabrali samochód w tym wypożyczalni. Bardzo mi się podobało. Pojechaliśmy do miasta. Samochód na dobrych oponach zimowych. Nic nie grzechotało, nie pukało. Umowa w zrozumiałym języku. Będziemy się więcej kontaktować.
Jasne, wygodne, bez zbędnej biurokracji. Zabrali dwa samochody do firmy, pojechali do Kachetii. Kia Sportage czerwony kolor ogólnie ogień. Biały Tiguan potrzebuje trochę zawieszenia, ale samochód jest bardzo wygodny pod względem pojemności bagażu. Dziękuję chłopakom, ciągle w kontakcie, udzielam przydatnych porad. Zdecydowanie polecam.
Ryugo Hedecki
Wynajęliśmy samochód na 3 dni, z dostawą na lotnisko - wszystko było w porządku
Mikołaj wszystko wyjaśnił, zasugerował, odpowiedział na wszystkie pytania, dziękuję mu!
W Serwisie również nie ma pytań samochód został wydany na czas i szybko, zwrot również nie zajął dużo czasu. Warunki są bardzo proste i jasne, idź na spotkanie. przy oddawaniu samochodu nie czepiali się. Ceny są bardzo przystępne. Będę w Gruzji - wezmę jeszcze od nich

Najczęściej zadawane pytania

GeoDrive

Wynajem samochodu Batumi

Chcesz wynająć samochód? GeoDrive w Gruzji to Twój niezawodny partner! Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości samochodów i doskonałą obsługę, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Ciesz się swobodą poruszania się i podróżuj po Gruzji z GeoDrive!

Dodatkowe informacje
Dodatkowe wyposażenie do wynajęcia
 • Nieograniczony przebieg - dzienny przebieg w naszych samochodach nie jest ograniczony.
 • Depozyt - od 100 do 200$ w zależności od samochodu.
 • Zawarcie umowy - zawieramy umowę w dwóch językach-gruzińskim (oficjalnym) i języku klienta.
 • Wynajmij samochód bez zbędnych zmartwień - nie mamy wymogu płacenia za mycie przy zwrocie, ponieważ mycie jest już wliczone w cenę wynajmu.
 • Oferujemy dodatkowe opcje, takie jak foteliki dziecięce, nawigacje GPS, Karty sim z nieograniczonym Internetem, Routery Wifi, łańcuchy na koła, mocowania do nart i rowerów oraz inne akcesoria, które można zamówić dodatkowo.

Dodatkowy

Wiek od 21 lat
Ponad 2 lata: wymagania ubezpieczeniowe są standardowe, bez dodatkowych warunków.

Wymagania dla kierowców

Nasze maszyny są ubezpieczone w następujących rodzajach ubezpieczenia:
 • TPL (odpowiedzialność wobec osób trzecich) - zapewnia ochronę przed stratami finansowymi w przypadku szkód wyrządzonych osobom trzecim.
 • TP (ubezpieczenie od kradzieży) - gwarantuje ochronę przed utratą samochodu w przypadku kradzieży.
 • CDW (ubezpieczenie od wszystkich uszkodzeń z wyjątkiem szyb, lusterek, opon i podwozia samochodu) z odliczeniem w wysokości 200 USD.

Za dodatkową niewielką opłatą zapewniamy pełne ubezpieczenie Full Coverage i Full Coverage+ bez odliczenia.

Ubezpieczenie

Komfortowa i wygodna obsługa dla naszych klientów
 • Gwarantowana dostawa samochodu w dowolne miejsce w kraju.
 • Punktualność i rzetelność-monitorujemy każdy etap dostawy.
 • Oszczędność czasu i wygoda-podróżuj bez kłopotów.

Dostawa samochodów

wyjątkowa okazja
 • Oferujemy unikalną usługę wynajmu samochodu, która pozwala zabrać samochód w jednym miejscu i zwrócić go w innym, zapewniając idealne rozwiązanie do podróży między miastami.
аренда автомобиля в Грузии

Zwrot auta w innym mieście

Wrażenia z jazdy

Warunki wynajmu samochodu

Warunki ubezpieczenia

CDW (Casco) standard
Full Coverage
CTP. Szkoda osoby trzeciej w wypadku
Uszkodzenie karoserii w wypadku
Uszkodzenie podwozia i opon
Uszkodzenia szyb, reflektorów, lusterek i felg
Naprawa pod ukrytym winowajcą
Zwolnienie z opłaty za czas przestoju samochodu w wypadku z winy klienta
Bezpłatna laweta, jeśli klient jest winny
Pokrycie umyślnego uszkodzenia samochodu lub rażącego naruszenia przepisów ruchu drogowego
Rejestracja ubezpieczenia od zwrotu samochodu
Tak, z wyjątkiem opon i podwozia samochodu
Nie, Rejestracja zdarzenia ubezpieczeniowego odbywa się na miejscu wypadku lub w momencie wykrycia uszkodzenia podczas parkowania. Przeniesienie samochodu przed odprawą pozbawia odszkodowanie ubezpieczeniowe
Full Coverage Plus
Pokrycie 100% szkód
Najemca płaci za szkody w ramach odliczenia. Ubezpieczenie płaci za resztę
Bezpłatna laweta, jeśli winny nie jest klient
Warunki ubezpieczenia

Nasze usługi obejmują

Nasze samochody są zawsze w doskonałym stanie technicznym, wyposażone w opony zimowe w okresie zimowym dla Twojego bezpieczeństwa.
Przy wynajmie gwarantujemy dostarczenie wybranego samochodu uzgodnionego na podstawie zdjęć / filmów.
Wysokiej jakości samochody
Obsługa osobista 24/7
Nasi klienci otrzymują nie tylko wynajem samochodów, ale także indywidualną uwagę 24/7. Osobisty menedżer jest zawsze dostępny do rozwiązywania problemów przez cały okres wynajmu. Nasz zespół ekspertów jest zawsze online i gotowy do pomocy w każdej chwili.
RÓŻNORODNOŚĆ OPCJI DODATKOWYCH

Foteliki dziecięce, nawigacje GPS, Karty sim z nieograniczonym Internetem, Routery Wifi, łańcuchy na koła, Uchwyty do nart i rowerów oraz inne akcesoria na życzenie.
Sprawimy, że Twoja podróż będzie tak wygodna, jak to tylko możliwe.
Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.
Wszystkie samochody w naszej flocie są w pełni ubezpieczone, w tym pełne ubezpieczenie (ubezpieczenie CWD), zapewniając Ci spokój i pewność podczas każdej podróży.
Wsparcie techniczne
BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną w całej Gruzji, w tym lawetę, pompowanie i wymianę kół, uzupełnianie oleju, pomoc w akumulatorze i inne pilne sprawy.
Szybka pomoc od naszych specjalistów.
Dostawa samochodów
Cenimy Twój czas. GeoDrive zapewnia usługę dostarczania samochodu do dogodnej lokalizacji, w tym na lotniska. Dzięki temu możesz rozpocząć podróż natychmiast po przyjeździe, omijając dodatkowe kłopoty.
Informatywność
Zapewniamy przejrzystość w procesie najmu, dostarczamy umowę z wyprzedzeniem, mówimy o warunkach najmu
i jazdy w Gruzji, uzgadniamy samochód według zdjęć i filmów, aby mieć pewność wyboru.
Płatności globalne
Jesteśmy zróżnicowani w przyjmowaniu płatności. Akceptujemy karty, przelewy bankowe, a także kryptowalutę-w dowolnej walucie.
Zapewnia wygodę naszym klientom na całym świecie.
Wsparcie językowe
Nasz zespół zna język gruziński, rosyjski i angielski, zapewniając komfortową interakcję z klientami.

Dlaczego podróżni wybierają GeoDrive?


Proces wynajmu samochodu

1
Wybór maszyny
Na naszej stronie internetowej możesz wybrać samochód, który Ci się podoba i skontaktować się z nami bezpośrednio w celu uzyskania dalszych szczegółów. Możesz także złożyć wniosek o rezerwację, po czym skontaktujemy się z Tobą, aby wyjaśnić dostępność wybranego samochodu i zaproponować alternatywy, jeśli żądany samochód nie jest dostępny
2
Zawarcie umowy
Po wyjaśnieniu wszystkich szczegółów wynajmu żądamy niezbędnych dokumentów, tworzymy rezerwację i sporządzamy umowę, którą przesyłamy Państwu do wglądu
3
Odbiór samochodu
W dniu wynajmu samochód zostaje Ci dostarczony lub przyjeżdżasz do naszego biura po odbiór. Sprawdzamy samochód na podstawie zdjęć i nagrania wideo. Nasz pracownik opowie Ci o niuansach prowadzenia samochodu w Gruzji, możliwościach ubezpieczenia i odpowie na wszystkie Twoje pytania
4
Wsparcie 24/7
Jesteśmy zawsze w kontakcie z Tobą, aby rozwiązać wszelkie problemy, od stacji benzynowych po awarie i płatności za parking. Na pół godziny przed zwrotem samochodu sprawdzamy, czy nie ma mandatów i powiadamiamy Cię o nich
5
Zwrot samochodu
Kiedy zwrócisz samochód, sprawdzimy go razem z Tobą pod kątem nowych uszkodzeń. Jeśli wszystko jest w porządku, zostaje podpisany protokół zwrotu i następuje zwrot kaucji. Jeżeli istnieją kary pieniężne lub inne warunki wpływające na wysokość kaucji, niezbędna część zostaje zatrzymana, reszta zostaje zwrócona Tobie

Porównaj oferty wynajmu

GeoDrive
Średnia cena na rynku
od $33
od $35
od $65
od $39
od $49
od $75
od $57
od $70
Depozyt
$100 na automatycznej skrzyni biegów
$200 na manualnej skrzyni biegów
Przy wynajmie samochodu należy wpłacić depozyt, którego wysokość zależy od rodzaju skrzyni biegów samochodu. Dla wszystkich samochodów z automatyczną skrzynią biegów depozyt wynosi 100 USD. W przypadku maszyn z manualną skrzynią biegów depozyt wynosi 200 USD. Depozyt jest wymagany na pokrycie ewentualnych szkód lub kar powstałych w okresie wynajmu. Jest zwracany w całości po zakończeniu leasingu, jeśli samochód zostanie zwrócony w takim samym stanie, w jakim został odebrany i jeśli nie ma niezapłaconych kar lub innych zobowiązań

Koszt wynajmu samochodu

Czynniki, od których zależy cena wynajmu:
 • 1

  Typ samochodu

  Różne klasy samochodów mają różne ceny. Klasa ekonomiczna, taka jak Toyota Prius, będzie tańsza niż samochody premium lub SUV-y
 • 2

  Sezonowość

  Ceny wynajmu mogą się różnić w zależności od sezonu. W sezonie turystycznym (lato, wakacje) ceny są zwykle wyższe ze względu na duży popyt
 • 3

  Czas trwania dzierżawy

  Im dłuższy okres wynajmu, tym niższy koszt na dzień. Wynajem krótkoterminowy jest zwykle droższy
 • 4

  Usługi dodatkowe

  Usługi takie jak nawigacja GPS, foteliki dziecięce i ubezpieczenie mogą zwiększyć całkowity koszt wynajmu
 • 5

  Ubezpieczenie

  Różne rodzaje ubezpieczenia, takie jak kradzież, szkody i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, mogą znacznie zwiększyć koszty wynajmu
 • 6

  Stan rynku

  Konkurencja między firmami wynajmującymi, sytuacja gospodarcza i wahania kursów walut mogą również wpływać na ceny

Funkcje ruchu drogowego Gruzji

Ograniczenia prędkości

Obszary miejskie i wiejskie
do 60 km/h
Poza osiedlami
do 90 km/h
Na autostradach
do 120 km/h
Dopuszczalne przekroczenie
do 15 km/h
Wynajem samochodu Batumi

Zewnętrzne urządzenia oświetleniowe

Używanie świateł mijania jest obowiązkowe w nocy, w tunelach i przy niesprzyjających warunkach pogodowych.
W mglistych warunkach lub na trudnych odcinkach dróg należy włączyć światła przeciwmgielne.

Przewóz dzieci

Przewóz dzieci do lat 12 jest dozwolony wyłącznie na tylnych siedzeniach.
do 12 lat
Surowo zabrania się pozostawiania dzieci poniżej szóstego roku życia samych w zaparkowanym samochodzie.
do 6 lat
Dzieci poniżej trzeciego roku życia muszą znajdować się w foteliku samochodowym lub w ramionach osoby dorosłej (powyżej 16 roku życia), która musi być zapięta.
do 3 lat
Obowiązkowe jest stosowanie pasów bezpieczeństwa dla każdego, kto znajduje się na przednich siedzeniach, podczas gdy pasażerowie na tylnych siedzeniach mogą zapinać pasy według własnego uznania.

Podczas prowadzenia samochodu, kierowcy rozmowy przez telefon komórkowy są dozwolone, chyba że wymagają użycia rąk kierowcy (na przykład przez zestaw głośnomówiący lub system głośnomówiący).

Bezpieczeństwo za kierownicą

Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi dla kierowców jest ograniczona do poziomu 0,3 ppm
W Gruzji, znanej z malowniczych górskich krajobrazów, należy szczególnie uważnie jeździć górskimi drogami, które mogą być wąskie i kręte.

Ważne jest, aby przestrzegać wskazówek dotyczących znaków drogowych i zachować ostrożność na podjazdach i zjazdach.

Obszary niebezpieczne

Аренда автомобиля в Грузии

Regulamin korzystania

Wymagania dla kierowców

Wrażenia z jazdy

 • Mniej niż 1 rok: odliczenie ubezpieczenia wyniesie 5% wartości samochodu.

Wiek od 21 lat

 • Od 1 do 2 lat: odliczenie ustala się na 3% wartości samochodu.
 • Ponad 2 lata: wymagania ubezpieczeniowe są standardowe, bez dodatkowych warunków.
 • To ograniczenie wiekowe jest standardowym wymogiem mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedzialnej jazdy.

Wynajem samochodu z możliwością zwrotu w innym mieście One-Way

GeoDrive oferuje unikalną usługę wynajmu samochodu w jedną stronę, umożliwiającą zabranie samochodu w jednym miejscu i zwrócenie go w innym, zapewniając idealne rozwiązanie do podróży między miastami.
Twoja idealna droga do podróży po Gruzji dzięki GeoDrive

Dlaczego warto skorzystać z usługi?

Dzięki lokalizacji oddziałów

Nie musimy wysyłać pracowników w podróż służbową do innego miasta, aby wziąć samochód. A ty za to przepłacasz.
Niezwłocznie otrzymasz wsparcie, rozwiązanie wszelkich problemów i, jeśli to konieczne, wymianę samochodu w dowolnym miejscu w Gruzji.

Jak to działa?

Prosty i wygodny proces

Odwiedź naszą stronę internetową lub biuro w Tbilisi, Kutaisi, Batumi i wybierz maszynę, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.
Wybierz samochód
Zaplanuj trasę i powiedz nam, w którym mieście chcesz zakończyć wynajem.
Określ trasę
Odkrywaj piękno Gruzji we własnym tempie, ciesząc się całkowitą swobodą poruszania się.
Ciesz się jazdą
Po zakończeniu wynajmu po prostu zwróć maszynę w wybranym oddziale GeoDrive.
Oddaj samochód
1
2
3
4

Punkty wynajmu samochodów w Gruzji

Made on
Tilda